Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: Tango dans eğitim merkezi

Tango dans eğitim merkezi 7 years 1 month ago #60

• webadam
  • webadam's Avatar
Kapsamlı bir eğitim programını tangonun tüm değişkenleriyle birlikte öğrencilerimize servis ediyoruz. Farklı ihtiyaçlara göre hazırladığımız paketlerimiz de okulumuzun düzenlediği tüm etkinliklerin ve tango dersi fiyatlarının detaylarını bu sayfada bulabilirsiniz. Yine Latin Amerika’da doğan ve dünyayı kasıp kavuran danslardan biri; Tango, sokaklardan dans pistlerine uzanan, aşkı ve tutkuyu en iyi yansıtan türlerden. Daha çok Arjantin Tango adıyla anılan ve farklı çeşitleri olan Tango’yu deneyimli Tango kursu eğitmenlerinden kısa sürede öğreneceksiniz. Tango dans kursları kaliteli programlar sunuyorlar.
Tangonun belli kuralları olmaması, doğaçlamaya olanak tanıması ve kendi tarzınızı yaratmanıza imkan vermesi, onu kolay öğrenilir bir dans kılıyor. Ancak kendine özel ritimleri ve duruşlarıyla yine de dansın duygusunu tam olarak yansıtmanız için iyi bir Tango kursu şart. Tango dans kursu 2 – 3 ayda Tangoyu kendi tarzınızı geliştirecek derecede yapabilirsiniz.

Sevgilinizle ve eşinizle aranızdaki tutkuyu en iyi şekilde göstereceğiniz Tango, aşkın dansı olması nedeniyle en çok size yakışacak. Özellikle evlenen çiftlerin ilk dans performansları olan Tango, romantik müzikleriyle de sizi büyüleyecek. Gelin en iyi eğitmenlerden Tango dersi alın!

Elinizi çabuk tutun ve tango dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Dramatik yapısı, dans sırasında doğaçlamaya olanak tanıması, temelinde aşkı ve melankoliyi barındırması özellikle birbirine aşık çiftlerin dansı haline getiriyor bu türü. istanbul Tango kursu ile ister Salon ister Show tarzı olsun partnerli ya da partnersiz, bu eşsiz dansın adımlarını doyasıya hissedeceksiniz. www.tangokursu.net
The administrator has disabled public write access.