Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: LR Nasıl Üye Olunur?

LR Nasıl Üye Olunur? 6 years 7 months ago #138

• webadam
  • webadam's Avatar
Serbest Seçim Başlangıç Seti – En az 99 TL – LR Üyelik Paketleri
LR ürünleri aylık kota şartı olmadan indirimli almak veya katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmek için şirkete üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemezsiniz, ancak üyelik aşamasında ilk siparişinizi vermeniz gerekir. Şirket bunun için size indirimli geliş fiyatları üzerinden alabileceğiniz 3 farklı fiyatta paket seçeceği sunar:

-Serbest Seçim
-Tanıtım Seti ve
-İş Geliştirme Seti
Serbest Seçim – En az 99 TL

Serbest Seçim, adında da anlaşılacağı üzere aslında bir paket veya set değildir. Üye olmak için katalogdan kendinize en az 140 TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size 99 TL’ye indirimli olarak gelir. Ürün sayısında sınır yoktur. Kaç ürün alırsanız alın, hepsini indirimli fiyattan ödersiniz. Ne kadar ödeyeceğinizi bulmak için katalogdan ürünlerinizi seçip, toplam fiyatı en son hesap makinasıyla 1.4’e böldüğünüzde, ödeyeceğiniz toplam tutarı bulursunuz. Bu tutar en az 99 TL olmalıdır.

Serbest Seçim set ile LR’a üye olduğunuzda aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:
LR Katalog (1 adet)
Fiyat Listesi
LR Pazarlama Planı
LR Şirket Tanıtımı
İş Ortağı Başvuru Formu (2 adet)
Bu paketi LR’ı iş olarak yapmak isteyenlerden ziyade, üye olarak kendine indirimli ürün almak isteyenler tercih eder. Seçilen ürünlerin toplam PW ’ si ne kadarsa onu kazanırsınız. Bu ürün sayısına göre 40 pw de olabilir, 400 pw de… Eğer iş olarak yapacaksanız kesinlikle Tanıtım Seti veya İş Geliştirme Seti ile üye olmanızı öneririm. Paket isimlerine tıklarsanız nedenlerini detaylı şekilde anlattım.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur.

Lr üye olmak için

www.aloeveraabonelik.com/
The administrator has disabled public write access.